دراز و نشست شکم کوچک نمی کند !

 

 اگر به این امید که چربی های شکمتان را آب کنید به دراز و نشست روی آورده اید یا اینکه  بالاخره تبلیغات تلویزیونی شما را نیز به خرید دستگاهی برای دراز و نشست ترغیب کرده و الان یکی از این دستگاه ها در گوشه ای از منزل شما خاک می خورد بهتر است بدانید که تمام آنچه در مورد دراز و نشست و کوچک کردن شکم  شنیده اید دروغ  و جنجالی ست که شرکت های تولید دستگاه های دراز و نشست ( توتال کور  و ...  ) برای فروش دستگاه هایشان براه انداخته اند .  

حقیقت این است که  ورزش دراز و نشست (situps )  هیچ کمکی به کاهش چربی شکمی نمی کند ، هیچ ورزشی وجود ندارد که بتواند چربی را در موضعی خاص بسوزاند .یعنی هیچ ورزشی وجود ندارد که بتواند ران یا باسن یا شکم شما را کوچک کند .

بله دراز و نشست هم مثل هر ورزش دیگری  انرژی می سوزاند اما آنرا از چربی های نقطه خاصی از بدن بر نمی دارد ، این به این معناست که دراز و نشست دقیقا" همان کاری را انجام می دهد که پیاده روی می کند .

متاسفانه افراد  با انجام حرکات دراز و نشست فراوان به ستون فقرات خود در ناحیه گردن و کمر به شدت آسیب می رسانند  .

حرکت ورزشی دراز و نشست  برای سفت کردن عضلات شکم   مناسب است اما هیچ اثری روی کاهش چربی شکم ندارد ، چرا که سوختن چربی در بدن اصول خاص خودش را دارد و پایه و اساس آن تغذیه صحیح هست و ورزش در آن فقط نقشش کمکی است . 

بهتر است بدانید که دنیای درمان چاقی پر است از باور های غلط که هیچ نفعی به حال بیماران ندارد و فقط  حساب بانکی شرکت ها را پر می کند.

دراز و نشست شکم کوچک نمی کند .

سرکه و آبغوره هرگز چربی نمی سوزانند .

کفش پرفکت استپس  شاید کمی راحت تر از کفش های دیگر باشد ، اما درمان چاقی نیست .

                                                                                                                                                                        شاد باشید 

/ 0 نظر / 2 بازدید